Vrijeslag 25m bad

25m vrijeslag meisjes/dames 25m bad

LeeftijdNaamTijd DatumPlaats
6Ilse Jongepier23,4017-12-2019Delfzijl
7Katja Wierda20,9001-11-2014Delfzijl
8Lana Keizer18,6813-11-2021Stadskanaal
9Mirthe Ettema17,4710-12-2022Stadskanaal
Lana Keizer17,4710-12-2022Stadskanaal
10Marjolie Spelde16,7322-09-2019Winschoten
11Elize Schierbeek15,3810-12-2022Stadskanaal
12Marjolie Spelde14,2513-11-2021Stadskanaal
13Marjolie Spelde14,2218-06-2022Winschoten
14Yke Spelde14,1913-11-2021Stadskanaal
15Yke Spelde14,6118-06-2022Winschoten
16Heleen Fransens13,8023-12-1995Veendam
25 t/m 29Melanie Feiken14,4503-03-2018Veendam
30 t/m 34Ramona Hulshof14,3617-11-2019Almere-Poort
35 t/m 39Heleen Spelde-Fransens13,9803-03-2018Veendam
40 t/m 44Heleen Spelde-Fransens14,0616-02-2019Heerenveen
45 t/m 49Ina de Heer22,4020-01-1996Stadskanaal
50 t/m 54Ina de Heer22.966-3-2004Hattem
55 t/m 59Ginie Bijl48,4020-01-1996Stadskanaal

50m vrijeslag meisjes/dames 25m bad

LeeftijdNaamTijd DatumPlaats
6Ilse Jongepier1.01.1417-12-2016Delfzijl
7Ilse Jongepier39.40 (tussentijd)02-12-2017Winschoten
8Katja Wierda40,9131-10-2015Winschoten
9Lana Keizer38,0926-11-2022Stadskanaal
10Marjolie Spelde36,5823-02-2019Winschoten
11Marjolie Spelde33,8021-11-2020Veendam
12Ilse Jongepier31,060-0-1995Veendam
13Marjolie Spelde29,7416-10-2022Veendam
14Janine Luppes30,4108-12-2001Zuidbroek
15Janine Luppes30,3923-02-2002Veendam
16Chantal Lambeck30,0511-10-2003Veendam
17Heleen Fransens29,3017-02-1996Beilen
18 t/m 24Heleen Fransens28,8723-02-2002Winschoten
25 t/m 29Heleen Fransens29,0803-04-2004Zuidbroek
30 t/m 34Ramona Hulshof31,9817-11-2019Almere-Poort
35 t/m 39Heleen Spelde-Fransens30,1721-04-2018Winschoten
40 t/m 44Heleen Spelde-Fransens30,5127-01-2019Zwolle
45 t/m 49Karin van Dijk33,3902-04-2022Steenwijk
50 t/m 54Ina de Heer49,1531-01-2004Raalte

100m vrijeslag meisjes/dames 25m bad

LeeftijdNaamTijd DatumPlaats
8Katja Wierda1.34.4924-10-2015Beilen
9Ilse Jongepier1.25.3514-12-2019Assen
10Ilse Jongepier1.20.0528-11-2020Veendam
11Marjolie Spelde1.14.4903-10-2020Hoogezand
12Marjolie Spelde1.07.9112-12-2021Eindhoven
13Marjolie Spelde1.06.7816-04-2022Beilen
14Ilse Jongepier1.06.5714-01-2024Emmen
15Janine Luppes1.06.8702-06-2002Zuidbroek
16Heleen Fransens1.07.3000-00-1995
17Chantal Lambeck1.05.3409-05-2004Delfzijl
18 t/m 24Heleen Fransens1.03.1421-05-2000Hoogezand
25 t/m 29Heleen Fransens1.04.1609-05-2004Delfzijl
30 t/m 34Ramona Hulshof1.11.4426-10-2019Emmeloord
40 t/m 44Heleen Spelde-Fransens1.07.7325-01-2019Zwolle
45 t/m 49Karin van Dijk1.14.3924-03-2023Heerenveen

200m vrijeslag meisjes/dames 25m bad

LeeftijdNaamTijd DatumPlaats
9Lana Keizer3.45.2326-02-2022Veendam
10Ilse Jongepier3.00.7828-11-2020Veendam
11Marjolie Spelde2.41.0726-09-2020Groningen
12Marjolie Spelde2.29.4711-12-2021Eindhoven
13Marjolie Spelde2.23.6526-11-2022Zwolle
14Yke Spelde2.24.0414-01-2024Emmen
15Patricia Scheppers2.30.8318-04-2004Tilburg
16Chantal Lambeck2.39.8820-09-2003Stadskanaal
17Heleen Fransens2.33.4011-02-1996Zuidbroek
18 t/m 24Heleen Fransens2.20.690-0-1995Groningen
25 t/m 29Heleen Fransens2.19.0816-05-2004Delfzijl
35 t/m 39Heleen Spelde-Fransens2.30.4923-01-2015Heerenveen
40 t/m 44Karin van Dijk2.33.6702-04-2016Winschoten
45 t/m 49Karin van Dijk2.41.6118-02-2023Heerenveen

400m vrijeslag meisjes/dames 25m bad

LeeftijdNaamTijd DatumPlaats
10Ilse Jongepier6.18.7604-10-2020Leeuwarden
11Marjolie Spelde5.38.8428-11-2020Veendam
12Ilse Jongepier5.16.1509-12-2022Eindhoven
13Marjolie Spelde5.08.3830-10-2022Zwolle
14Janine Luppes5.47.8501-12-2001Veendam
15Yke Spelde5.28.8027-11-2022Zwolle
16Heleen Fransens5.47.2004-02-1995Hoogezand
17Esther Elevelt5.24.500-0-1995
18 t/m 24Heleen Fransens5.06.1524-05-2002Zuidbroek
25 t/m 29Heleen Fransens5.04.6707-05-2004Delfzijl
30 t/m 34Heleen Spelde-Fransens5.36.1020-04-2013Zuidbroek
35 t/m 39Karin van Dijk5.20.0413-04-2013Winschoten
40 t/m 44Karin van Dijk5.25.7906-10-2018Delfzijl
45 t/m 49Karin van Dijk5.41.1717-2-2023Heerenveen

800m vrijeslag meisjes/dames 25m bad

LeeftijdNaamTijd DatumPlaats
11Marjolie Spelde12.19.9604-10-2020Leeuwarden
12Ilse Jongepier10.47.6617-12-2022Den Haag
13Marjolie Spelde11.03.7602-10-2022Zwolle
14Angela van Dijken11.50.2023-03-1996Groningen
15Yke Spelde11.47.6002-10-2022Zwolle
16Chantal Lambeck12.09.57 tussentijd27-12-2003Stadskanaal
17Karin Snijders11.53.3023-03-1996Groningen
18 t/m 24Heleen Fransens11.18.44 tussentijd27-12-2003Stadskanaal
17Heleen Fransens5.47.2004-02-1995Hoogezand
30 t/m 34Heleen Spelde-Fransens11.47.4207-04-2013Groningen
35 t/m 39Karin van Dijk11.05.3825-01-2015Heerenveen
40 t/m 44Karin van Dijk11.14.3314-10-2018Leeuwarden
45 t/m 49Karin van Dijk11.58.9213-1-2023Hengelo

1500m vrijeslag meisjes/dames 25m bad

LeeftijdNaamTijd DatumPlaats
12Marjolie Spelde22.51.0816-10-2021Hoogeveen Groninger record
13Marjolie Spelde22.13.7726-02-2022Veendam
14Yke Spelde23.06.0828-11-2021Bergum
15Yke Spelde23.15.3426-02-2022Veendam
16Chantal Lambeck23.25.3827-12-2003Stadskanaal
17Jody Bast25.20.4627-12-2003Stadskanaal
18 t/m 24Heleen Fransens21.24.2227-12-2003Stadskanaal
35 t/m 39Karin van Dijk21.35.2407-02-2015Wilhelmshaven (Dld)
40 t/m 44Heleen Spelde-Fransens23.34.66 tussentijd19-01-2020Leeuwarden

2000m vrijeslag meisjes/dames 25m bad

LeeftijdNaamTijd DatumPlaats
40 t/m 44Heleen Spelde-Fransens31.21.2619-01-2020Leeuwarden